Lubrykanty rozgrzewające

Lubrykant to częsty bywalec wielu sypialni. Pomaga osiągnąć pożądaną satysfakcję sprawia, że wszystko idzie gładko i zgodnie z planem lub pozwala na niczym niezmąconą spontaniczność. Czy to intymne zbliżenie z partnerem, czy igraszki solo lub z gadżetem erotycznym, lubrykanty rozgrzewające skutecznie podkręcą atmosferę i zwiększą intensywność wszelkich doznań.

 

Czytaj więcej...

Na czym polega działanie lubrykantu rozgrzewającego?

Lubrykanty rozgrzewające sprawdzają się zarówno w parze, jak i solo, a w naszym obszernym asortymencie znajdziesz produkty przeznaczone do różnych rodzajów seksu. Każdy z nich zawiera specjalny składnik, który w kontakcie ze skórą przynosi natychmiastowy efekt rozgrzania. Taka dodatkowa funkcjonalność to dla wielu osób szansa na zwiększenie przyjemności płynącej ze zbliżenia. Lubrykant rozgrzewający nie traci jednocześnie swojego podstawowego działania, jakim jest nawilżanie, dzięki czemu zyskujesz niejako produkt 2 w 1. Przetestuj go na swojej skórze!

Dlaczego warto używać lubrykantów?

Jeśli chodzi o lubrykanty, rozgrzewające właściwości to oczywiście przyjemny bonus. Istnieje wiele powodów, dla których warto traktować stosowanie lubrykantu jako element troski o swoje zdrowie intymne. Przede wszystkim zapewni on optymalne nawilżenie niezależnie od stopnia tego naturalnego – a ono rzadko kiedy jest stałe i satysfakcjonujące. Używanie lubrykantu, rozgrzewającego czy też nie, to jednak nie tylko dbałość o komfort podczas stosunku – zbyt suche okolice intymne mogą prowadzić do powstawania bolesnych otarć lub uszkodzeń śluzówki. Te z kolei zwiększają ryzyko wystąpienia infekcji i skutecznie odbierają przyjemność z seksu.

Jeśli jesteśmy otwarci na próbowanie nowych rzeczy w tej sferze naszego życia, warto eksperymentować nie tylko z pozycjami czy gadżetami, ale również lubrykantami. Rozgrzewającymi właściwościami może się pochwalić wiele z nich. W naszym sklepie znajdziesz jednak tylko takie produkty, które są dla Ciebie w pełni bezpieczne.

Lubrykanty rozgrzewające w sklepie For Lovers

Wszystkie lubrykanty rozgrzewające, które znajdziesz w naszym sklepie to produkty bezpieczne do stosowania na okolicach intymnych. Znakomita większość z nich powstała na bazie wody, dlatego z powodzeniem możesz ich użyć wraz z prezerwatywami oraz zabawkami erotycznymi. W ofercie przygotowaliśmy produkty dla osób z wrażliwą skórą, dla których inne lubrykanty rozgrzewające okazały się podrażniające, a przez to nie spełniły swojego zadania. Są proste w aplikacji, nie lepią się, a efekt nawilżenia i rozgrzania utrzymuje się przez długi czas. Możesz wybrać lubrykant o ulubionym zapachu i smaku lub neutralny. Zróżnicowanie naszej oferty z pewnością pozwoli Ci znaleźć kosmetyk, który najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby.

Sklep For Lovers oferuje Ci szybką, odpowiednio zabezpieczoną i dyskretną dostawę, a także tysiące certyfikowanych, testowanych dermatologiczne produktów, dlatego nie musisz się już bać eksperymentów. Oferowane przez nas artykuły wyróżniają się atrakcyjną ceną i doskonałymi opiniami.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl